close
تبلیغات در اینترنت
سیاسی
loading...

ﺍﻧﻌﮑﺎﺱ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺎﺵ...

سیاسی

آخرین ارسال های انجمن
حمیدرضا بازدید : 279 شنبه 21 تير 1393 زمان : نظرات () محبوب کن - فیس نما

اختصاصی شاخص/به مناسبت روز عفاف و حجاب

با فرارسیدن سالگرد حادثه غمبار مسجد گوهرشاد که در دفاع از حجاب و مقابله با کشف حجاب ایجاد شد، یکی از سوالات مهمی ‏که به ذهن متبادر میشود اینست که بین امور مهمی که در اسلام آمده و همه آنها جزء اصول این دین است ، چرا مساله حجاب و ‏موضوع پوشش زنان به این درجه برای دشمنان انقلاب اسلامی مهم شده است ، تا آنجا که اقدام به وضع قوانین جهانی کرده و ‏لغو بخشی از تحریمات را به آن گره زده اند.


گروه سیاسی شاخص؛ با نگاه به شعار مشهور دنیای غرب لیبرالی یعنی شعار دموکراسی این سوال جدی ‏تر هم میشود به این معنا که اگر دموکراسی یعنی آزادی در انتخاب رفتارهای مختلف ( بر فرض با تعریف  اصیل غربی آن یعنی ‏هر کس آزاد است تا آنجا که آزادی او به آزادی دیگری لطمه ای نزند) علت اینکه نداشتن حجاب الزامی و اجباری می باشد ‏چیست؟ آیا مقوله ی دموکراسی پشت پرده ای دارد که گاه میتوان از آن خارج شد؟(1) و آیا غرب طرفدار آزادی برای خود ‏مانیفستی تهیه کرده که در موضوعاتی میتوان به فضای اجبار و الزام و فشار روی آورد؟ و باز برگشت به سوال اول ، اگر حجاب ‏چون بخشی از دین است با آن مخالفت میشود و اساسا غرب مدعی آن است که پس از قرون وسطا و دوره ی رنسانس دین نباید ‏سایه ی خود را در مکانهای عمومی نشان دهد، چگونه است که در همین  غرب گروههای تکفیری که با داعیه ی اسلام عملیات ‏اسلام هراسی را انجام میدهند (گروههایی مانند طالبان ، داعش ، بهائیت ، انجمن حجتیه وووو) همگی امکان حضور در تبیلغاتی ‏ترین فضاها را پیدا میکنند اما اصل حجاب نه تنها اجازه تبلیغات بلکه  در بخشهای مهم اجتماعی مانند مدارس ، دانشگاهها و ‏محیطهای اداری  ممنوع میشود. به نظر میرسد در مقوله حجاب اسراری نهفته است که وجود آنها میتواند برای غربی که بدنبال ‏استعمار است مضر و خطر آفرین باشد . در ذیل به برخی از ثمرات حجاب البته در مواجهه با استکبار و نه همه ابعاد آن (2) ‏پرداخته میشود:‏

‏-‏    غرب سالهاست که با استفاده از عنصر پورنو و سکس و با ترویج برهنگی توانسته مردم خود به ویژه جوانان را ‏مشغول امور شهوانی کرده و از پرداختن به شمای کلی جهان و فهم هستی دور نگه داشته است ، ابزاری مانند هالیود ‏در این راه سهم به  سزایی داشته اند ، اینکه غرب از ایجاد جنبش نود ونه درصدی شگفت زده میشود بهمین علت است ‏، یعنی بر اساس محاسبات سردامداران اروپایی و آمریکایی جوانان مشغول بکاری که اوقات فراغت آنها را موضوعات ‏شهوانی پر میکند نباید فرصت تفکر و از آن عجیب تر اقدام را داشته باشند، حجاب دیوار لطیف و مرتفعی است که از ‏هر گونه شهوت غیر معقول انسان را بازداشته و با نماد خود افراد را به سمت انسانیت و پاکی راهنمایی میکند.‏

‏-‏    استفاده ی ابزاری از زن و فریب دادن او با نامهای خوش خط و خال فمنیست و غیره ، عملا جوامع غربی را از ایجاد ‏خانواده های مستحکمی که میتواند محصولات معقول و متفکر در حوزه ی انسانیت داشته باشد دور کرده است . این ‏بدان معناست که زنان غربی با شعار ما میتوانیم مرد باشیم همه کار میکنند الا آنچه که وظیفه ی انسانی یک زن است، ‏آری تشکیل و راهبری خانواده که مسئولیت زن است میتواند خانه ای را ایجاد کند که فرزندان آن خانه هم از چرخه ی ‏مصرف گرایی غربی نجات یابند هم عناصر مطیعی در تصمیمات غلط غرب در جریان استکبار و استعمار جهانی ‏نباشند و این به خودی خود خطری جدی برای غرب است ، لذاست که مقام معظم رهبری بارها جملاتی با این مضمون ‏فرموده اند که اگر غرب داعیه ی دفاع از زن دارد در خصوص خانه و خانواده پاسخگو باشد

‏-‏    به دلیل آنکه حجاب و پوشش بانوان از جمله امور ظاهری دین است ، یعنی از واجباتی است که بر خلاف بسیاری از ‏مباحث دینی که باطنی و در خلوت هستند در ظاهر افراد مشخص است برای دشمنان انقلاب امکان سوء استفاده را ‏فراهم می نماید ، یعنی زنان انقلاب اسلامی که تقریبا همه آنان بجز معدودی انقلاب اسلامی را قبول داشته و ارزشهای ‏آن را پذیرفته اند (3) اگر به هر دلیلی حجاب کامل را رعایت نکنند ، غربیها و دشمنان انقلاب اسلامی از آن جهت که ‏مشهور به دشمنی با حجاب هستند از این فضا سوء استفاده کرده و موضوع را به عنوان اپوزیسیون داخل نظام مطرح ‏میکنند. ‏

هر چند اقدامات بزرگی مانند حضوربزرگ زنان ( حتی با حجاب های ظاهرا کمتر از حد شرعی ) در اتفاقاتی مانند ‏راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس و همچنین تجمع عظیم نماز عید فطر و بالاخره در چند سال اخیر در راهپیمایی 9 دی که ‏اساسا راهپیمایی بصیرت است پاسخ محکمی به اندیشه های توهم آلود غربیهاست لیکن اصلاح همین موارد اندک نیز بسیار ‏ضروری و الزامی است  که با آگاه سازی و پرهیز از درگیریهایی که موجب شادی دشمن است زنان ایران اسلامی را از این ‏توطئه دشمن مطلع کرده و نقشه های فراوان آنان در این عرصه را نقش بر آب نماییم .‏

‏(1)‏    البته حقیقت اینست که غرب به واقع هیچ اعتقادی به دموکراسی واقعی نداشته و از نظر آنها آزادی یعنی همنوایی با ‏غرب

‏(2)‏    حجاب را میتوان از ابعاد مختلفی مورد بررسی قرار داد و البته در هر بعدی ثمرات بسیار خوب و الایی دارد ، ابعاد ‏شخصی، خانوادگی ، اجتماعی و... لیکن در این مقال تنها به بعد استکبار ستیزانه ی آن اشاره شده است ‏

‏(3)‏    یکی از نمودهای بارز این پایبندی رد طرح آزادی های یواشکی خبرنگار ضد انقلاب مسیح علی نژاد بود که قبلا در ‏مقاله ای با عنوان " تو دهنی مومنانه به طراح آزادیهای یواشکی " مطرح گردید. 

مطلب مرتبط:


***تو دهنی مومنانه به طراح آزادی های یواشکی***

حمیدرضا بازدید : 277 دوشنبه 02 تير 1393 زمان : نظرات () محبوب کن - فیس نما

برای مشاهده عکس در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید .

حمیدرضا بازدید : 167 جمعه 22 فروردين 1393 زمان : نظرات () محبوب کن - فیس نما

با توجه به برجسته بودن برخی اشخاص در سیاست‌های بین‌الملل، خالی از لطف نیست نگاهی به زندگی‌نامه این افراد داشته باشیم.

۱_ کاترین مارگارت اشتون متولد ۲۰ مارس ۱۹۵۶ در انگلستان متولد شد.

۲_ لقب بارونس را را زمانی گرفت که از طرف "تونی بل"، نخست وزیر سابق انگلستان در سال ۱۹۹۹ به عضویت مجلس اعیان درآمد.

۳_ خانواده وی از قشر کارگر و معدنچیان ذغال سنگ شمال انگلیس هستند.

۴_ اشتون اولین عضو از خانواده‌اش بود که به دانشگاه رفت.

۵_ در سال ۲۰۰۹ به عنوان نماینده عالی اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امور امنیتی انتخاب شد.

۶_ وی در حال حاضر در میان سیاستمداران جهان به صورت رسمی یکی از بیشترین حقوق‌های جهان را می‌گیرد و حتی قرار است پس از سال ۲۰۱۴ که دوره ریاستش تمام می شود، تا سه سال پرداخت حقوقش ادامه داشته باشد که در مجموع سه سال حدود ۴۰۰ هزار پوند یا حدود ۶۱۴ هزار دلار می شود.

۷_ اشتون اکنون رقمی حدود ۳۷۳ هزار دلار یا ماهانه ۳۱ هزار دلار حقوق می‌گیرد.

۸_ او ۲۵ سال پیش با "پیتر کلنر" روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی ازدواج کرد که در حال حاضر وی مدیر یک وب سایت نظرسنجی معروف در انگلیس است.

۹_ آنها دو فرزند به نام های رابرت پیتر و ربکا کلر دارند.

۱۰_ اشتون همسر دوم کلنر است و کلنر از همسر اول خود صاحب ۳ فرزند دیگر است.

۱۱_ اشتون با مدرک کارشناسی در رشته جامعه شناسی در سال ۱۹۷۷ از کالج بدفورد لندن، فارغ التحصیل شد.

۱۲_"کاترین اشتون" و خانواده وی بنا به دعوت "هشام زعزوع" وزیر گردشگری مصر تعطیلات کریسمس۲۰۱۴ خود را در این کشور گذراندند.

حمیدرضا بازدید : 277 چهارشنبه 13 فروردين 1393 زمان : نظرات () محبوب کن - فیس نما

سفیر ایران/در دیداری که سید حسن نصرالله در سال ۱۳۶۰ با امام خمینی(ره) در تهران داشت، امام خمینی(ره) وی را به عنوان نماینده خود در امور حسبیه و اخذ امور شرعیه در لبنان منصوب کرد.


به گزارش سفیر ایران، با توجه به برجسته بودن برخی اشخاص در سیاست‌های بین‌الملل، خالی از لطف نیست نگاهی به زندگی‌نامه این افراد داشته باشیم.

۱_ سید حسن نصرالله در ۳۱ اوت سال ۱۹۶۰ در شهرک البازوریه از محله‌های فقیر نشین شرق صور در جنوب لبنان به دنیا آمد.

۲_ در زمان کودکی سید حسن نصرالله، پدرش به شغل سبزی و میوه‌فروشی مشغول بوده‌ است.

۳_ سید حسن نصرالله ۳ برادر و ۵ خواهر دارد و سید حسن نصرالله فرزند ارشد خانواده می‌باشد و به دلیل فقر اقتصادی و شرایط نامساعد کاری، خانوادهٔ وی به منطقهٔ الکرنتینا در جنوب بیروت رفتند.

۴_ وی از کودکی شدیداً به امام موسی صدر علاقه مند بود.

۵_در سن ۱۶ سالگی برای تحصیلات حوزوی به شهر نجف در عراق رفت.

۶_ مشوق اصلی وی برای عزیمت به نجف و فراگیری علوم اسلامی سید محمد غروی،  امام جمعه شهر صور بوده‌است.

۷_ سیدحسن نصرالله در سال ۱۹۸۹ برای تکمیل دروس حوزوی به قم رفت، اما با گذشت یک سال، به دلیل شدت تنش‌ها در لبنان، به درخواست شورای حزب‌الله به بیروت بازگشت.

۸_در دیداری که سید حسن نصرالله در سال ۱۳۶۰ با امام خمینی(ره) در تهران داشت، امام خمینی(ره) وی را به عنوان نماینده خود در امور حسبیه و اخذ امور شرعیه در لبنان منصوب کرد.

۹_ در سال ۱۳۶۱ هم به عنوان سرپرست تیم ورزشی جنبش امل به تهران سفر کرد که به دلیلی در گرفتن جنگ لبنان ۱۹۸۲ این سفر نیمه‌تمام ماند.

۱۰_ او از جمله کسانی است که از همنشینی با ثروتمندان پرهیز می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

حمیدرضا بازدید : 221 دوشنبه 04 فروردين 1393 زمان : نظرات () محبوب کن - فیس نما

 

امــامـــــــ عــــلـــی (ع) : زکـــاتـــ زیـــبــایـــی عــفـــت اســتـــ .

 جـنـگ بـر ضــد اســـلام گـرایـی بـا کـشتـن مـسـلـمـانـان فـایـده ی نـدارد

فـقـط بـا فـاسـد کـردن آنـهـا مـی تـوان بـه پـیـروزی  دسـت یـافـت .

پـس بـایـد بـه جـای بـمـب بـر سـر مـسـلـمـانـان دامـن های کـوتـاه فـرو بـریـزیـم

مستر همفر جاسوس انگلیسی مینویسد:

«زنانِ آنان دارای حجاب محکم هستند که نفوذ فساد در میانشان ممکن نیست».

 «به هر وسیله‏ای که شده باید زن مسلمان را از حجاب اسلام خارج کرد و بی حجابی را در بین مسلمانان رایج نمود و ابتدا برای گول زدن آنها [برای این] که حجاب را کنار بگذارند، باید به آن‏ها تفهیم کرد که حجاب به صورت چادر و یا عبا مربوط به اسلام نیست».

حکایت کشف حجاب،/ ، مؤسسه‌ی فرهنگی قدر ولایت، ۱۳۷۳، صص ۷، ۱۳ و

دانلود کتاب خاطرات مستر همفر جاسوس انگلیسی

حمیدرضا بازدید : 530 پنجشنبه 22 اسفند 1392 زمان : نظرات () محبوب کن - فیس نما

 

در عجبم از رهبری که می گویند 95 میلیارد دلار دارایی دارد، کلکسیون های رنگ و وارنگ از هر نوع دارد، 170 عصای آنتیک دسته طلا دارد، بجای نان و پنیر در صبحانه اش خاویار رشت دارد، بجای بیت چندین و چند ویلا در شمال دارد، عباهایی به قیمت  400 هزار دلار دارد، هواپیمای 330 برای جابجایی اسب هایش دارد، باغ ملک آباد به مساحت 10 هزار متر در مشهد دارد، کمیسیون 5 سنتی از یک میلیون و نهصد هزار بشکه نفت دارد، پس نمی دانم این چه کفش های پینه بسته ایست که او به پا دارد؟؟؟؟!!!!!

هان فهمیدم او نام و نشانی از علی (ع) دارد،  میلیون ها فدایی و جان ناقابل دارد، خانه اش بجای فرش،  موکت و نقشی از عرش دارد، در دل هر ایرانی باغیرت جای دارد،  همچون شهدا چفیه ای بر گردن دارد، همچون جانبازان دستی ز یادگار از دشمن دارد، صدها هزار خاطره از جبهه و زندان دارد، راستی یادم رفت او کفش هایی پینه بسته همچون امیرالمؤمنین علی (ع) دارد...

 کفش های اعیانی یک رهبر

شهادت یادگار امام از زندگی ساده رهبری
وظیفه خود می‌دانم این مهم را به مردم مسلمان و انقلابی ایران بگویم که من از وضع منزل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مطلع هستم. در خانه مقام معظم رهبری هرگز بیش از یک نوع غذا بر سر سفره نیست. خانواده ایشان روی موکت زندگی می‌کنند. روزی به منزل ایشان رفتم، یک فرش مندرس و پوسیده زیر پاهایم پهن بود که من از زبری و خشنی آن فرش- که ظاهراً جهیزیه همسر ایشان بود- اذیت می‌شدم از آنجا برخاستم و به موکت پناه بردم. مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خمینی.

 پ,ن: مطمئن هستم بعد از این مطلب عده ای میان میگن که چرا روی این عکس مانور میدین و جنبه منفی داره و ازین حرفا. در جواب پیشاپیش می گم زمانی که شماها خواب بودین و آقای مخملباف چرندیاتی مبنی بر دارایی های نداشته رهبر مثل عبا و اسب و انگشتر و .... نوشت و پخش کرد ما جواب قانع کننده دادیم اما عده ای ساده لوح از ما سند خواستند، خب این هم سند...

 

درباره ما
Profile Pic
ﺩﻧﯿﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﺟﺰ ﭘﮋﻭﺍﮎ ﻧﯿﺴﺖ! یادمان باشد.. زندگی انعکاس رفتار ما است! انعکاس من بر من.. پس حواسمان باشد بهترین باشیم تا بهترین دریافت کنیم!
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • نرم افزار

 • سخن بزرگان
 • اخبار
 • دانستنی ها
 • بورس و سرمایه گذاری
 • معرفی سایت ها و وبلاگ ها
 • جنگ نرم

 • بهداشت و سلامت
 • روانشناسی
 • گردشگری
 • مذهبی
 • سرگرمی
 • علمی

 • ورزش
 • تصاویر
 • آموزش
 • دانلود
 • امام خمینی "ره"
 • بیوگرافی
 • ویدیو
 • تکنولوژی
 • صوت
 • ابزار وبلاگ
 • معرق
 • فرهنگ سازی
 • هنر

  مطالب
  لینک دوستان
 • مرجع کسب و کارهای اینترنتی
 • Civil Engineering of Tabriz University
 • آریا زمین
 • بوی ماه مهر
 • پاتوق نشریات دانشجویی
 • عاشورا
 • پایگاه جامع عاشورا
 • خوشنویسی
 • آثار هنرمندان ایران
 • پایگاه اطلاع رسانی صالحین خــدابـــنده
 • بورس24
 • رسم نمودار ژاپنی با اکسل
 • کلینیک بتن ایران
 • اخبار و تحلیل بازار بورس و سرمایه
 • وقاری
 • تالار بورس
 • وی ان دیزاین
 • کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشكی رفسنجان
 • لاور فان
 • آستان قدس حسینی
 • چفیه
 • جک های خفن
 • ساندیس خور
 • کتابخانه مجازی فاطمیه
 • فاطمیه
 • تبادل لینک میکنی؟
 • سایت دانش آموزان قره چپق
 • تصاویر حرفه ای
 • امام علی النقی علیه اسلام
 • موسسه مصاف
 • جنبش سایبری 313
 • معبر سایبری فندرسک
 • علقمه
 • امو لاو چت
 • من میگم / لینکهای داغ
 • امروز هنوز تموم نشده
 • مای پناهگاه
 • پارسیان تحلیل
 • سی مرجع
 • تلنگر
 • پاتوق پرسپولیسی ها
 • سايت جامع بانک تنها نرم افزار های ایرانی
 • دانلود بازی و نرم افزار اندروید
 • lιlı خنده ιlιl
 • نیازمندیهای دیجی آگهی : درج آگهی رایگان | ثبت تبلیغات رایگان
 • تبادل لینک
 • آخرین مطالب ارسال شده
 • آمار سایت
 • افراد آنلاین : 2
 • بازدید امروز : 90
 • بازدید ماه : 5,471
 • بازدید سال : 5,471
 • کدهای اختصاصی
  حدیث موضوعی ذکر روزهای هفته

  ابزار زیباساز وبلاگ

  کد متحرک ساختن عنوان